Krunt-email Proteksol-50 punane 0,9L

  • Saadavus: Laos
  • Tootekood: 18162
Saadavus: Laos
Hind: 10.10 €
Hind kliendikaardiga: 9.62 €


Kiiresti kuivav korrosioonivastane kruntemail PROTEKSOL 50 modifitseeritud alküüdvaigu alusel moodustab tugeva abrasiivkindla poolläikiva katte. Mõeldud teraspindade värvimiseks nii sise- kui ka välitingimustes. Soovitatud eelnevalt kruntimata metallkonstruktsioonide, tootmistehnoloogiliste seadmete ja teiste kiiret värvimisprotsessi nõudvate seadmete värvimiseks.
KASUTAMINE:
Enne kasutamist segada kruntemaili hoolikalt. Vajaduse korral lahjendada tööviskoossuseni lakibensiini või lahustiga VAITSOL 0 – 5% mahust pintsli või rulliga pealekandmisel. Pihustades on lubatud vahendit PROTEKSOL 50 peale kanda ainult tööstuslikes värvimisosakondades või -töökodades. Õhu- ja värvitava pinna temperatuur peab olema vahemikus +5 ºС kuni +35 ºС. Suhteline õhuniiskus ei või olla üle 85%.
 
Teraspinnad tuleb enne kruntemaili pealekandmist puhastada mustusest, korrosioonijääkidest (roostest) ja rasvavabaks teha. Kui pinda pole võimalik korrosioonijääkidest täielikult puhastada, tuleb eemaldada kergesti eemalduv rooste ja puhastada pinda hoolikalt abrasiivsete vahenditega (liivapaber, terashari, lihvimismasin jne). Seejuures tuleb arvestada, et korrosioonivastase kaitse tõhusus võib niisugusel juhul olla mõnevõrra väiksem. Kruntemail kanda puhtale ja kuivale pinnale 2 kihina pintsli, rulli, pihusti või õhuta pihustusseadmega (düüsi diameeter 0,011”–0,017”). 
Stellana