Saunavaha Satu valge 0,45L

  • Saadavus: Laos
  • Tootekood: 97693
Saadavus: Laos
Hind: 7.85 €
Hind kliendikaardiga: 7.48 €


SATU SAUNAVAHA

page1image1996448192 page1image1996448464page1image1996448800

SATU SAUNAVAHA on vesialuseline naturaalset vaha sisaldav kaitseaine sauna puitpindadele. Moodustab mustust ja vetthülgava, kuid hingava kihi. Värvitu saunavaha rõhutab naturaalset puidu tooni. Toode on saadaval ka poolläbipaistvatesstandardtoonides.

Puidust seina- ja laepindade ning saunalavade töötlemiseks. Sobib töötlemata ja eelnevalt vahaga töödeldud pindadele. Võibkasutada ka pesu- ning muudes ruumides puitlagede katmiseks. Toode kuulub ehitusmaterjalide emissiooniklassi M1.

Ca 25 mahu%
EL LOÜ piirnorm (kat A/f): 130 g/l. Toote LOÜ: max 130 g/l

Ühe kihina siledal pinnal: ca 10 m2/l Ca 1,0 g/ml

1⁄2 h
1 h
Järgmisel päeval (vt jrgm lk: kasutusele võtmine)
Vesi. Pese töövahendid kohe pärast kasutamist pesuvahendi ja 
sooja veega.
Värvitu, valge ja hall.
0,45 L, 0,9 L
page1image1996403488

Puhasta uued puitpinnad tolmust ja mustusest.
Pese eelnevalt vahatatud pinnad RENSA SAUNA pesuainega ja 
loputa korralikult veega. Kui pinnad on eelnevalt lakitud, õlitatud või töödeldud saunakaitseainega, tuleb toote sobilikkust eelnevalt testida.
Enne kasutamist sega hoolikalt. Toonitud toodet tuleb segada 
vajadusel ka töötlemise ajal. Kanna SATU SAUNAVAHA pinnalepintsli või käsnaga. Leiliruumis piisab ühest kihist. Pesu- ja teistes ruumides töödelda kahes kihis. Toonitud toote puhul tuleb tooni intensiivsust ja pinna imavust enne kasutamist testida. Imamisvõime ja eelnevad olemasolevad kihid mõjutavad tooni intensiivsust. Kui toon tundub liiga intensiivne, võib toodet vajadusel lahjendada veega 5-20 mahu%.
Töödeldav pind peab olema kuiv. Töötlemise ja kuivamise ajal peab ümbritseva õhu, pinna ja toote temperatuur olema üle +10C ning suhteline õhuniiskus alla 80%. hea ventilatsioon töötlemise ja kuivamise ajal kiirendab kuivamist.
Sauna võib kütta ühe ööpäeva möödudes, kuid enne kasutamist eelsoojendada ja ventileerida. Täielik kile moodustumine ja lõpliku tugevuse saavutamine kestab u 3 nädalat, sel perioodil 
tuleb pinda hooldada ja kasutada ettevaatlikult.
Pinda võib puhastada pühkides neutraalse pesuvahendiga (pH 68). Pesuaine ja mustus eemaldatakse pühkides ja/või loputades puhta veega. Kasuta puhastuslappi, pehmet käsna vms. Väldi tugevat harjamist ja abrasiooni. Järgi pesuaine tootja lahjendus- ja muid juhiseid.
S
äilitada jahedas ja tihedalt suletud anumates.
EI TOHI JÄÄTUDA.

page2image2036412752

 

Stellana